Reference

Reference

U Soničky vždy dostanu to, pro co si tam přicházím. Soňka se s citlivostí věnuje bolestivým místům na mém těle i na duši. Využila jsem její služby a vědomosti v oblasti předporodní a poporodní péče, ošetření pánevního dna a masáže. Rady ohledně držení těla, cvičení a dýchání mi pomohly zvládat tělesnou zátěž v těhotenství, během porodu a po porodu. Díky účasti na Rodinných konstelacích jsem překonala nelehkou životní situaci, v níž jsem se ocitla a léčení metodou Somatic experiencing významně napomohlo k uvolnění a zpracování stresu a traumatu z porodu. Na lekcích Hathajogy vedených Soňkou nacházím zklidnění pro moji mysl, protažení těla a pokoj do duše. Vřele každému doporučuji tuto Ženu navštívit.

Lenka Hrabalová

Kroměříž


Měla jsem doma dvě krásné děti a zatoužila po třetím. Ty první dvě se povedly na první pokus, proto jsem žádné problémy při početí třetího nečekala. Po třetím měsíci snažení jsem zjistila, že nemám ovulaci. Přes mou fyzioterapeutku, ke které jsem chodila na rehabilitace se zády, mi byla doporučena Soňka. Ta mi nastavila "plán", jak dát vše dopořádku. Měsíc jsem cvičila podle Mojžíšové a pila čaj se speciální směsí bylin. Po měsíci přípravy jsem navštívila Soňku, která mi mobilizovala kostč a uvolnila pánevní dno. Hned mi naskočila ovulace a díky Soňce máme našeho třetího chlapečka. Jsem jí moc vděčná za odbornou pomoc a šetrnou péči:)))

Dana Dvořáková

Kroměříž

Tato éterická bytost mi ukázala, že všechno se může podařit, když to opravdu chceme. Moc jí děkujeme, že pomocí cviků, ošetření pánevního dna a laskavé péči o moji duši, nám pomohla k vytouženému miminku.

Petra Korábová

Hlinsko, Vysočina

K Soničce jsem docházela na SE terapie. Za mně je to jedna z nejjemnějších a zároveň nejúčinnějších terapií, které jsem kdy podstoupila. Zpočátku jsem měla pocit, že se nic výrazně nezměnilo. Postupně, v běžných denních situacích, jsem si začala všímat změn v mých reakcích, pocitech a celkově jsem se zpomalila a vyklidnila. Můj proces samozřejmě ještě není u konce a v terapiích budu nadále pokračovat.Terapie se Soničkou je umocněna jejím laskavým a zároveň respekt vzbuzujícím přístupem. Navíc příroda kolem a jurta, ve které se terapie odehrávají, je naprosto kouzelná.
Soničko, moc děkuji! Jsi NEJ!!!

Vlaďka Velínská

Kroměříž

Po cca 10 měsících navštěvování úžasné paní Soni bych i já ráda sdílela svou zkušenost s terapií Somatic Experiencing.

Po mnoha neúspěšných pokusech najít vhodnou terapeutickou metodu pro zlepšení svého duševního zdraví (a snahy stát se maminkou) jsem konečně objevila techniku, která mi pomáhá. Tak ráda bych každého, kdo má nějaký problém, chytla za ruku, a dovedla ho přímo k paní Soni a její útulné jurty plné klidu.

Ano, je to dlouhá cesta a zdaleka ta cesta nekončí, myslím, že témata k řešení budou vylézat už do konce života, ale vidím, vnímám, jak vše zvládám mnohem lépe, jak "rostu".

Empatie a profesionalita Soničky jsou nevyčíslitelné. Cítím se šťastná, že jsem našla nejen terapeutku, ale i člověka, který mě skutečně chápe a podporuje. Její práce není jen o léčení mysli, ale také o opečovávání těla. Je skvělým fyzioterapeutem, který dokonale propojuje péči o tělo s péčí o mysl. A v tom vidím obrovský smysl.

Miminko si k nám zatím cestu nenašlo a je ve hvězdách, zda vůbec najde, ať tak či tak, vše se díky Soni a této metodě zvládá lépe.

Nelze vyjádřit slovy, jak jsem vděčná paní Soni za její neocenitelnou pomoc a podporu. Doporučuji ji každému, kdo se rozhodl změnit ve svém životě to, s čím není spokojený, a kdo hledá uvolnění.

Děkuji vám, Soni, za vaši obětavou práci a péči, z celého svého srdce si jí vážím.

Hana Kilíková, Zlín

O

O

O